چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و یک شماره همراه به ایمیل info@articlex.ir ارسال نمایید تا پیش فاکتور دریافت کنید | پشتیبانی : 09912939071
ثبت سفارش

ویرایش انگلیسی Last Update : 2022-06-19 13:14:47

خدمات ویرایش زبان انگلیسی

مقدمه :

بهترین پژوهش ها و مقالات علمی اگر در نگاه اول حاوی اشکالات نگارشی یا ضعف در ساختار جملات باشد، توسط داوران تایید نمی شود و از نظر خوانندگان نیز قابلیت اعتماد ندارد. مهم نیست که مطالعه شما چه قدر دارای نوآوری در موضوع یا روش تحقیق باشد، همین که در شروع مقاله ایرادات نگارشی به چشم بخورد، شانس جلب نظر داوران و البته خوانندگان را از دست می دهید. مقاله شما حاصل مدتها پژوهش و صرف زمان برای تهیه گزارش تحقیقات است. بنابراین بسیار مهم است که توسط افراد متخصص بازبینی شده و عاری از اشکالات زبانی باشد. انتشارات بریفلندز با خدمات متنوع ویرایش و ترجمه به نویسندگان ایرانی کمک می کند با قیمت مناسب و با اطمینان خاطر از کیفیت خدمات؛ مقالات خود را توسط متخصصین ترجمه و ویراستاری نمایند.

نوع خدمات :

در حال حاضر خدمات ویراستاری مقالات علمی انگلیسی نیز در سه سطح مختلف در حال انجام است.

جدول زیر حاوی توضیحات دقیق در خصوص خدمات مختلف ماست:

  ویرایش انگلیسی Native ویرایش انگلیسی پیشرفته ویرایش انگلیسی استاندارد
 

800 تومان

(هر کلمه)

490 تومان

(هر کلمه)

360 تومان

(هر کلمه)

 
ویرایش Native
ویرایش تخصصی
گواهینامه بین المللی ادیت از اتحادیه اروپا
کنترل و رفع ایرادات با نسخه Business نرم افزار Grammarly
تخفیف هزینه چاپ مقاله در مجلات ما*
رفع اشتباهات تایپی، نشانه گذاری، خطاهای املائی
انتخاب کلمات، پیشنهاد برای بخش های نامفهوم
رفع اشکالات گرامری
بررسی درصد مشابهت با نرم افزار iThenticate*
امکان یکبار درخواست بازبینی مجدد بعد از ادیت* ۳ ماه ۳ ماه
پرداخت اقساطی*
گارانتی کیفیت دائمی دائمی ۳ ماه
زمان تحویل ۷ الی ۱۰ روز کاری ۳ روز کاری / ۷ الی ۱۰ روز کاری ۷ الی ۱۰ روز کاری
با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش ثبت نام نموده یا وارد اکانت خود شوید محاسبه قیمت   ثبت سفارش محاسبه قیمت   ثبت سفارش محاسبه قیمت   ثبت سفارش

 

آخرین بار در 21 دی 1401 ( January 2023 ) به روز رسانی شده است.

 

توضیحات :

  • هزینه خدمات ترجمه بر اساس تعداد کلمات مقاله محاسبه میشود (تعداد کلمات در فی هر کلمه ضرب میشود). و پرداخت هزینه از طریق درگاه بانکی (پرداخت آنلاین) و یا انتقال به کارت (پرداخت آفلاین) امکان پذیر است. (در محاسبه تعداد کلمات اسامی نویسندگان و منابع را از مقاله حذف میکنیم).
  • تعداد کلمات بطور خودکار محاسبه می شود. لذا هر قسمت دیگری از مقاله که نیاز به ادیت ندارد را حذف کنید.
  • اعضا محترم هیات علمی و دانشجویان گرامی از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می باشند. برای ثبت درخواست به این لینک مراجعه نمایید.
  • همچنین می توانید با عضویت در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما، ضمن اطلاع از آخرین اخبار دانشگاهی از تخفیف های دوره ای نیز مطلع شوید.

 

خدمات :

  • خدمت ویرایش انگلیسی پیشرفته در دو نوع 3 روز کاری و 7 الی 10 روز کاری ارائه می شود. مبلغ هر کلمه ویرایش انگلیسی پیشرفته (7 الی 10 روز کاری) 490 تومان و مبلغ هر کلمه ویرایش انگلیسی پیشرفته (3 روز کاری) 560 تومان می باشد.
  • خدمت ویرایش انگلیسی استاندارد به همراه تنظیم فرمت مقاله و رفرنس ها نیز به خدمات ویراستاری انگلیسی اضافه شد که هر کلمه 470 تومان می باشد. زمان انجام کار 7 الی 10 روز کاری است.

 

تضمین بازگرداندن وجه، آیین نامه :

برای اطلاع از آیین نامه و نحوه درخواست بازگرداندن وجه، لطفا به این لینک مراجعه نمایید.

 

* تخفیف هزینه چاپ مقاله در مجلات ما

تمام مبلغی که برای ویرایش مقاله خود هزینه می کنید عینا در هنگام چاپ (برای مجلات دارای هزینه پذیرش) کسر می گردد. 

* امکان یکبار درخواست بازبینی مجدد بعد از ادیت

اگر پس از سابمیت مقاله ای که توسط ما ویرایش شده است، از سوی هیات داوران کامنتی مبنی بر “ضعف نگارشی یا ویرایشی” داده شد، میتوانید از طریق دکمه Revise Request در پنل کاربری خود اقدام به ارسال مقاله جهت بازبینی مجدد نمایید.

* بررسی درصد مشابهت با نرم افزار iThenticate

مقالات بیش از 1000 کلمه، بعد از ویرایش انگلیسی یکبار با نرم افزار iThenticate بطور رایگان بررسی و گزارش مشابهت با جزییات برای نویسنده ارسال می شود.

* پرداخت اقساطی

در خدمات ویرایش انگلیسی نیتیو و ویرایش انگلیسی پیشرفته، تنها برای سفارشات با مبلغ بیش از 2 میلیون تومان امکان واریز 50 درصد مبلغ به صورت علی الحساب می باشد. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.