امکان ارسال پیام به همه نویسندگان و داوران در همه مجلات کوثر فراهم شد

یکی از راههای ارتباطی مناسب برای اطلاع رسانی از رویدادها و اخبار علمی مربوط به مجلات ارسال پیام به محض ورود کاربر به سیستم مجله میباشد. این ویژگی به عنوان یک ابزارک در سامانه نرم افزاری مجلات کوثر فعال و در اختیار سردبیران و مدیران اجرایی مجلات قرار گرفت. به کمک این ابزار ، میتوان اهم اخبار و مسایل را به راحتی به نویسندگان یا داوران منتقل نمود. هر نویسنده یا داور به محض ورود به سامانه مجله درجریان اخبار مربوطه قرار گرفته و پس از خواندن پیام قادر به کار با نرم افزار میباشد. این سامانه در کنار سامانه ارسال پیامک تلفن همراه دو ابزاربسیار مناسب و قوی برای اطلاع رسانی کامل به کاربران سایت میباشند. سامانه پیام کوتاه تلفن همراه نیز دو ماه پیش در مجموعه مجلات کوثر به بهره برداری رسید. 

 


یکی از راههای ارتباطی مناسب برای اطلاع رسانی از رویدادها و اخبار علمی مربوط به مجلات ارسال پیام به محض ورود کاربر به سیستم مجله میباشد.

این ویژگی به عنوان یک ابزارک در سامانه نرم افزاری مجلات کوثر فعال و در اختیار سردبیران و مدیران اجرایی مجلات قرار گرفت. به کمک این ابزار ، میتوان اهم اخبار و مسایل را به راحتی به نویسندگان یا داوران منتقل نمود. هر نویسنده یا داور به محض ورود به سامانه مجله درجریان اخبار مربوطه قرار گرفته و پس از خواندن پیام قادر به کار با نرم افزار میباشد.

گزارش خواندن پیام ها در اختیارسردبیر قرار خواهد گرفت. لطفا سردبیران و یا مدیران اجرایی مجلات برای ارسال پیامهای خود با واحد پشتیبانی ما در تماس باشند.

این سامانه در کنار سامانه ارسال پیامک تلفن همراه دو ابزاربسیار مناسب و قوی برای اطلاع رسانی کامل به کاربران سایت میباشند. سامانه پیام کوتاه تلفن همراه نیز دو ماه پیش در مجموعه مجلات کوثر به بهره برداری رسید. با کمک این سامانه ، مشترکان میتوانند از روند داوری مقاله خود مطلع شوند. همچنین با کمک سامانه پیامک تلفن همراه میتوان وظایف داوری را به داوران اطلاع داد.

برای مطالعه بیشتر به دو لینک زیر مراجعه نمایید