انتشارات کوثر آماده انتشار کتب تخصصی پزشکی اساتید دانشگاه به زبان انگلیسی میباشد.

انتشارات کوثر آمادگی خود را برای انتشار تخصصی کتب اعضا محترم هیات علمی دانشگاههای کشور اعلام میدارد. اعضا محترم هیات علمی یا نمایندگان نشر دانشگاههای علوم پزشکی کشور میتوانند برای انتشار و توزیع بین المللی کتب دانشگاهی خود با ما در تماس باشند.


نشر کتب علمی در زمینه های مختلف علوم پزشکی موجب ارتقا سطح علمی یک کشور میگردد. انتشار کتب علمی همانند مجلات یک فن کاملا تخصصی است که آگاهی از روشهای استاندارد نشر میتواند موجب جلب خوانندگان بیشتر و نفوذپذیری بیشتر آن دانش گردد. 

یکی از معضلات اصلی نشر کتب علمی، توزیع نامناسب کتب منتشره است. کتاب باید برای بیشتر خوانده شدن و بیشتر دیده شدن در کتابخانه های بزرگ دنیا توزیع شود. کتاب ارزشمندی که منتشر شده و به دست خوانندگان نرسد بعد از مدتی مانند یک آب راکد از بین میرود.

انتشارات کوثر با بهره گیری از تجربیات بین المللی خود قادر خواهد بود تا کتب تخصصی علوم پزشکی و سایر علوم را به زبان انگلیسی و یا فارسی منتشر و در معتبرترین کتابخانه ها و فروشگاههای دنیا مانند آمازون توزیع نماید.


Kowsar publishes Books

 


علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر با تکمیل اطلاعات زیر با ما در تماس باشند:

  • عنوان کتاب: ......
  • زبان: فارسی / انگلیسی و یا ....
  • نویسنده مسوول: ......
  • اطلاعات تماس نویسنده اول (ایمیل، موبایل): ......

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر موارد فوق را به ایمیل support //a// kowsarpub.com ارسال نمایند و یا از طریق پرتال پشتیبانی ما به آدرس www.publisher.support با ما در تماس باشند. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.