انتشار نهایی سه کتاب تخصصی مجله شناسی از انتشارات کوثر

بدینوسیله مفتخریم به اطلاع دانشگاهیان محترم به ویژه سردبیران و اعضا محترم هیات تحریریه مجلات برسانیم که با هدف آموزش و توانمندسازی سه کتاب با عناوین زیر از مجموعه انتشارات کوثر منتشر و برای دسترسی آسان و همگانی در کتابخانه های ملی و بین المللی قرار گرفت. برای دریافت لینک دانلود به اصل خبر مراجعه نمایید.


در راستای نیاز جامعه دانشگاهی کشور به اطلاعات روز ژورنالیسم و با هدف ارتقا علم مجله شناسی در ایران انتشارات کوثر - به عنوان اولین ناشر تخصصی دانشگاهی مجلات کشور- برآن شد تا با بهره گیری از تجارب 12 ساله خود و توان نیروهای توانمند داخلی بخشی از مجموعه علوم مرتبط با انتشار مجلات را در اختیار دانشگاهیان قرار دهد. 

از ابتدای شکل گیری و ایجاد انتشارات کوثر، جامعه دانشگاهی کشور به خوبی شاهد ارتقا سطح کمی و کیفی همه مجلات کشور (و نه فقط مجلات تحت پوشش این انتشارات) بوده است بطوریکه الگو و سبک انتشار حرفه ای کوثر توسط بسیاری از مجموعه های دیگر در حال استفاده و به روزرسانی میباشد. این کتب برای اولین بار در کشور و با هدف آموزش علمی ( و نه صرفا کپی برداری) از علوم ژورنالیسم بطور رایگان و با استناد به کپی رایت by-nc 4 (استفاده صرفا شخصی و نه تجاری) در اختیار دانشگاهیان محترم قرار میگیرد. 

امیدواریم با اشتراک اطلاعات مجله شناسی به زبان فارسی بتوانیم وظیفه خود را در گسترش اطلاع رسانی صحیح دانشگاهی ادا نماییم.


تذکر: به منظور حفظ حقوق مولفین هر نوع استفاده غیرمجاز و بدون مجوز از مطالب کتب این ناشر در سایر مراجع و وبسایتها، طبق مجوز شماره 9786629911402 جرم تلقی شده و موجب پیگرد قانونی متخلف خواهد گردید.


لینک معرفی کتب و دانلود

  1. راهنمای جامع نرم افزارهای تخصصی نشر مجلات علمی دانشگاهی
  2. راهنمای نمایه سازی مجلات دانشگاهی
  3. راهنمای جامع XML در مجلات دانشگاهی

 

لینک کتب منتشره در آمازون:

  1. New Publishing Technologies: For STM Journals
  2. Indexing Sources for STM Journals: For Editors
  3. XML Guideline in Medical Journals: For Publishers