همایش تازه های لیزر پزشکی در علوم بالینی و پایه

انجمن علمی پزشکی لیزری ایران با هدف ارائه تازه های لیزر پزشکی در علوم بالینی و پایه طبق روال هرساله اقدام به برگزاری همایشی سه روزه نموده است . هشتمین همایش انجمن آخرین اطلاعات علمی مرتبط با لیزر در زیر شاخه های علوم پایه، جراحی ؛ داخلی ، پوست دندانپزشکی،پرستاری در زمینه تشخیص ؛ درمانهای جراحی و کنترل عوارض درمانی بیماران سرطانی، کنترل درد و بهبود کیفیت زندگی آنها را با حضور اساتید به نام کشور در معرض بحث و تبادل نظر قرار خواهد داد. بدین جهت تم اصلی کنگره فوق تبیین جایگاه تکنولوژی لیزر در کنترل بیماری سرطان انتخاب گردیده است.


این رویداد علمی طی سه روز در تاریخ های ۴-۶ دی ماه در بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این همایش در مکان فوق حضور اندیشمندان فیلد لیزر اعم از فیزیکی و بالینی در حضور مستقیم بیماران و لمس مشکلات این عزیزان و گفتگوی رو در روی بیمار و درمانگر از نزدیک میباشد که به طور قطع در برآوردن اهداف غایی این گونه همایشها که همانا ارتقا دانش کاربردی علوم پزشکی کشور و بهبود کیفیت مراحل تشخیصی ؛درمانی و کنترل عوارض میباشد ؛ میتواند بسیار اثرگزارو سود مند باشد.
از منظر دیگر اعتقاد راسخ داریم؛ حضور انجمن های برگرفته از دل مردم در یکی ازتشکلهای ارزشمند و نمونه انسانی و اخلاقی مردم نهاد دیگر چون مرکزنام آشنای مرکز حمایت از بیماران خاص (محک) نه تنها میتواند در بحث علمی موفق باشد بلکه میتواند تبعات اخلاقی و انسانی بسیاری را در پی داشته و شاهد خلق لحظات بیاد ماندنی زیبایی باشد که در طول زندگی هر انسانی بسیار کم اتفاق میافتد.
بی صبرانه و از هم اکنون دیدار شما همکاران گرامی؛ یاران اخلاق مدار در این عرصه علم و احساس را انتظار میکشیم. گروه های هدف این گردهمایی و کارگاه های لیزر شامل موارد زیر می باشند: پزشکان عمومی، متخصصین زیر شاخه های داخلی، اطفال، پوست،قلب، متخصصین جراحی های تخصصی مختلف و پلاستیک، بیهوشی و درد، دندانپزشکان، فیزیو تراپها و پرستاران.
این کنگره دارای امتیاز باز آموزی برای: متخصصین زیر شاخه های داخلی، اطفال، پوست، جراحی های تخصصی و عمومی، زنان، گوش و حلق وبینی، ارولوژی، ارتوپدی، اعصاب، توراکس،قلب و عروق ؛ پلاستیک،بیهوشی ، دندانپزشکان و فیزیوتراپها، پرستاران می باشد.
دبیران علمی و اجرایی همایش دبیران علمی : آقای دکترتوفیقی(جراح عروق) وآقای دکتر مطلق ( رادیو انکولوژیست) دبیران اجرائی: آقای دکتر فرید ابوالحسن قره داغی ( بیهوشی، فلوشیپ درد) ؛ خانم دکترطیبه خرسند (جراح عمومی)

در برگزاری این همایش مراکز و مراجع علمی معتبر فعال در این عرصه همکاری صمیمانه دارند:
دانشگاههای علوم پزشکی تهران؛ شهید بهشتی وارتش جمهوری اسلامی ایران – انجمن های پزشکی:سرطان ایران؛ جراحان عمومی ایران؛ داخلی ،پزشکی قانونی ؛ فلوشیپهای درد ؛ پزشکان عمومی ؛ فیزیک پزشکی ؛طب سوزنی ؛دندانپزشکی ایران؛دندانپزشکان عمومی ایران؛پاتولوژی فک و صورت ایران ؛ پرستاری ؛ جراحی دامپزشکی و مراکز تحقیقاتی کاربرد لیزر در علوم پزشکی؛ لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی تهران؛پژوهشکده رویان و مرکز تحقیقات لیزر در دندانپزشکی تهران ؛ مرکز تحقیقات جراحیهای کم تهاجمی و مرکز علوم و فنون هسته ایی ایران

ضمنا” امکاناتی فراهم امده که در نوبت استراحت ظهر تورهای کوتاه مدت ویژه جهت بازدید از بیمارستان و آشنایی با نحوه پذیرش بیماران و امور درمانی آنها برگزار بگردد. از علاقمندان دعوت بعمل میاید جهت ثبت نام در این تورها و اخذ اطلاعات بیشتر با دبیرخانه همایش تماس حاصل نمایند.
انجمن علمی پزشکی لیزری ایران از تمام علاقه مندان دعوت به عمل می آورد تا با شرکت در این کنگره ما را در برگزاری هر چه باشکوهتر آن یاری نمایند و ازعزیزانی که در این زمینه به تحقیق و مطالعه می پردازند و تمایل به ارائه مقاله در این همایش را دارند خواهشمندیم مقاله های خود را تا تاریخ فوق به ادرس ایمیل کنگره ارسال نموده ویا در سایت اختصاصی کنگره آنرا ثبت نمایند. ضمنا” جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با تلفنهای دبیرخانه همایش تماس حاصل نمایند.
سایت کنگره:
www.alcm2013.com
www.iran-laser.com
ایمیل: info@aclm2013.com
دبیرخانه کنگره : بلوارکشاورز خ قدس دانشکده دندانپزشکی مرکزتحقیقات لیزر
تلفن تماس : ۰۹۱۰۲۳۰۵۶۵۰