مجله 21 / 2014-11-06 / 4 مقاله
همایش ملی اقتصاد، مدیریت و حسابداری – همایش ملی مهندسی، علوم اجتماعی و محیط زیست برگزار می شود

موسسه علمی خوارزمی از تمامی اساتید، پژوهشگران و نویسندگان برای ارسال مقالات خود برای اولین کنفرانس ملی اقتصاد، مدیریت و حسابداری و اولین کنفرانس ملی مهندسی، علوم اجتماعی و محیط زیست تا ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ دعوت به عمل می آورد.

برگزاری دو کنفرانس بین المللی اقتصاد، حسابداری، مدیریت و علوم اجتماعی و کنفرانس بین المللی مهندسی، هنر و محیط زیست

دو کنفرانس بین المللی اقتصاد، حسابداری، مدیریت و علوم اجتماعی و کنفرانس بین المللی مهندسی، هنر، محیط زیست در تاریخ ۲۰ و ۲۱ آذر ۱۳۹۳ در دانشگاه شچچین لهستان برگزار می شود.

روش نمایه شدن مجلات

Index Copernicus چیست؟
Index Copernicus یک منبع اطلاعاتی مبتنی بر وب است که از سال ۱۹۹۹ تاسیس شده است و یک ابزار اساسی برای دانشمندان، محققان و سازمان های دولتی را فراهم کرده است و یک سطح فکری عظیمی برای اجرای پروژه های تحقیقاتی مشترک بین آنها را بوجود آورده است. این پلت فرم آنلاین، یک گروه پژوهشی مجازی (VRG) است که با هدف بهره وری تشکیل شده است. VRG یک محیط تحقیقاتی کاملی است که ابزار مورد نیاز برای تحقیقات بین المللی را ایجاد میکند.

مطالب آموزشی نمایه سازی برای مجلات

پایگاه چکیده های علمی کمبریج ProQuest

تاریخچه و هدف:
CSA یا پایگاه چکیده های علمی کمبریج مبنی بر Ann Arbor, Michigan  یک پشتیبان آنلاین می باشد. هم اکنون یکی از بخش های مهم این پایگاه ProQuest بوده که خود بخشی از منابع کمبریج می باشد. این شرکت، تعداد زیادی پایگاه های  فهرست شناسی در زمینه های مختلف هنر، علوم انسانی ، علوم طبیعی و اجتماعی و فناوری را تولید نموده است.