چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و یک شماره همراه به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمایید. (جهت مشاهده ایمیل اینجا کلیک کنید.) تلفن پشتیبانی : 09912939071

ثبت سفارش

سوالات متداول

با توجه به خدمات کاملا آنلاین در سایت آرتیکل ایکس، شما می توانید درلیست کشویی زیر پرسش پاسخ های پرتکرار خود را جستجو نمایید. در غیر این صورت می توانید با ثبت تیکت در پنل کاربری و همچنین تماس با شماره های 09912939071 و 02191012442 الی 4 و داخلی 207 با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید.

 

ثبت سفارش به چند طریق امکان پذیر است؟

ثبت سفارش به 3 روش امکان پذیر است.

1) ثبت سفارش از طریق پنل کاربری (ثبت نام در سایت)

2) ثبت سفارش سریع از طریق فرم آنلاین (ثبت سفارش سریع)

* توجه فرمایید که ثبت سفارش سریع، بدون نیاز به نام نویسی در سایت می باشد. این نوع ثبت سفارش تاثیری در انجام سریع تر سفارش شما ندارد و فقط مراحل ثبت سفارش را کوتاه تر می کند

3)ثبت سفارش با ارسال مقاله و انتخاب سرویس به ایمیل info@articlex.ir از طریق ایمیل و دریافت پیش فاکتور در کوتاه ترین زمان ممکن.

ثبت سفارش از طریق پنل کاربری به چه صورت است؟

راهنمای ثبت سفارش از طریق پنل کاربری :

در صورتی که قبلا در سایت عضو شده اید جهت ورود به پنل کاربری خود بر روی دکمه "ورود" در بالا سایت کلیک کنید.

چنانچه قصد عضویت در سایت و ثبت سفارش را دارید، بر روی دکمه "عضویت" کلیک نمایید.

وارد صفحه ای می شوید که از شما ایمیل، تعیین رمز عبور، تکرار رمز عبور و کد کپچا می خواهد.

موارد مربوط به ایمیل، تعیین رمز عبور را تکمیل نموده و بر روی دکمه Register کلیک نمایید.

پس از تکمیل این موارد یک ایمیل حاوی لینک تاییدیه ثبت نام به ایمیل شما ارسال خواهد شد. (این ایمیل ممکن است spam شود) با کلیک بر روی لینک مذکور اطلاعات خواسته شده شامل ایمیل و رمز عبور را تکمیل کرده و Sign in کنید.

پس از ورود به محیط کاربری خود و افزودن مشخصات، می توانید از نوار ابزار سمت چپ Submit new order را برای ثبت سفارش انتخاب کنید.

با انتخاب سرویس مورد نظر و تکمیل مراحل ثبت سفارش، در انتها دکمه Finish را کلیک نمایید. به محض تکمیل سفارش مبلغ سفارش به همراه راهنمای پرداخت به ایمیل شما ارسال خواهد شد. (این ایمیل ممکن است وارد فولدر spam شود).

یکی از گزینه های پرداخت آفلاین یا پرداخت آنلاین (پرداخت از طریق درگاه بانکی) را انتخاب نمایید.

در صورتی که پرداخت آفلاین را انتخاب نمایید باید مشخصات رسید بانکی خود را حتما در فرم ثبت اطلاعات فیش بانکی (طبق دستورالعمل ارسالی) تکمیل کنید. (عدم تکمیل فرم نهایی پرداخت به منزله عدم پرداخت می باشد.)

در صورت سوال در هر یک از این مراحل با واحد پشتیبانی تماس بگیرید یا یک ایمیل ارسال کنید.

ثبت سفارش سریع به چه صورت است؟

 

راهنمای ثبت سفارش سریع :

بر روی این لینک کلیک نمایید.

فرم مربوطه را تکمیل کرده و دکمه Calculate را بزنید. مبلغ سفارش به همراه شماره کارت و راهنمای پرداخت برای شما ایمیل می شود. (این ایمیل ممکن است spam شود)

پس از پرداخت، مشخصات رسید بانکی خود را حتما در فرم ثبت اطلاعات فیش بانکی تکمیل کنید. (عدم تکمیل فرم نهایی پرداخت به منزله عدم پرداخت می باشد.)

راهنمای پرداخت نیز در این مرحله برای شما ایمیل شده است. لطفا طبق آن عمل کنید. در صورتی که در هر یک از این مراحل سوال داشتید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید یا یک ایمیل ارسال کنید.

ساعت کاری مجموعه Articlex به چه صورت است؟

ساعت کاری مجموعه از 8:30 صبح الی 17:30 می باشد (روزهای تعطیل رسمی و پنجشنبه و جمعه روزهای غیرکاری است) برای اطلاعات بیشتر و یا ارسال تیکت به این لینک مراجعه نمایید.

برای مشاهده قیمت خدمات و مقایسه آنها به کدام بخش مراجعه کنم؟

برای مشاهده تمامی خدمات و مقایسه قیمت ها به این لینک مراجعه نمایید.

سفارش به دستم رسیده اما قادر به دانلود فایل ها نیستم. در پنل کاربری خودم از کدام قسمت فایل ها را دانلود کنم؟

ابتدا از طریق این لینک وارد پنل کاربری خود شده و به ترتیب از مسیر:

My order -> Details -> Files -> Download File

فایل های خود را دریافت نمایید.

آیا امکان دریافت فاکتور رسمی وجود دارد؟

بله. در هنگام ثبت سفارش آنلاین می توانید گزینه دریافت فاکتور را بر روی "بله" تنظیم کنید.اگر گزینه "خیر" را انتخاب کنید فقط تا یک هفته پس از پرداخت وجه با ارسال مشخصات کد ملی، آدرس پستی، کد پستی و شماره سفارش به ایمیل info@articlex.ir امکان صدور فاکتور رسمی امکان پذیر است. در غیر این صورت طبق قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان فصل دوم، امکان صدو فاکتور رسمی به هیچ عنوان پس از ۷ روز وجود ندارد.