چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و یک شماره همراه به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمایید. (جهت مشاهده ایمیل اینجا کلیک کنید.) تلفن پشتیبانی : 09912939071

ثبت سفارش

ترجمه مقاله | ترجمه تخصصی مقاله همراه با گارانتی کیفیت

ترجمه مقاله: تضمین کیفیت مقالات علمی و پژوهشی

مطالب علمی و پژوهشی، بی‌تردید یکی از مهمترین منابع به‌روز و ارزشمند در دنیای علمی محسوب می‌شوند. بنابراین، تضمین کیفیت و قابلیت اعتماد این منابع یکی از مولفه‌های اساسی موفقیت در عرصه پژوهش و انتشار مقالات است. بهترین پژوهش‌ها و مقالات علمی، حتی اگر دارای نوآوری‌های چشمگیر در محتوا و موضوع باشند، اگر در ایرادات نگارشی و ساختار جملات خود دچار ضعف باشند، توسط داوران پذیرفته نمی‌شوند. این ایرادات نه تنها از نظر داوران بلکه از دید خوانندگان هم اعتماد به مقاله را به خطر می‌اندازند. بازبینی و ویرایش توسط متخصصین و حذف هرگونه اشکالات زبانی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

نویسندگان محترم می‌توانند علاوه بر ترجمه مقاله، ویرایش مقاله انگلیسی و ویرایش مقاله فارسی را نیز به ما بسپارند.

خدمات ترجمه مقاله در آرتیکل ایکس- Articlex

• صحت و وضوح مطالب: ترجمه تخصصی با استفاده از اصطلاحات و مفاهیم دقیق می‌تواند به بهبود صحت و وضوح مطالب مقاله کمک کند.
• خوانایی و روانی متن: ترجمه تخصصی با استفاده از ساختار جمله‌بندی و لحن مناسب می‌تواند به خوانایی و روانی متن مقاله کمک کند.
• ادبیات و سبک نوشتاری: ترجمه تخصصی با استفاده از ادبیات و سبک نوشتاری مناسب می‌تواند به بهبود کیفیت کلی مقاله کمک کند.

 

انتشارات بریفلندز (Brieflands) با خدمت آرتیکل ایکس (Articlex) و با ارائه خدمات ترجمه تخصصی به نویسندگان ایرانی به ارتقاء کیفیت مقالات آنها کمک می‌نماید. این انتشارات با بهره‌گیری از مترجمان متخصص و با تجربه در زمینه‌های مختلف علمی و پژوهشی، امکان ترجمه تخصصی مقالات را با قیمت مناسب و با اطمینان از کیفیت، برای نویسندگان ایرانی فراهم می‌کند.

خدمات ترجمه تخصصی انتشارات بریفلندز شامل موارد زیر است:


جدول خدمات ترجمه مقالات:


در حال حاضر خدمات ترجمه مقالات علمی توسط مترجمین داخلی در رشته‌های تخصصی مختلف انجام می‌شود.

هیچکدام از سرویس های زیر ترجمه ماشینی نبوده و توسط متخصصین در همان حوزه انجام می شود.

 

  ترجمه فارسی به انگلیسی پیشرفته + بازخوانی ترجمه فارسی به انگلیسی پیشرفته ترجمه فارسی به انگلیسی استاندارد ترجمه انگلیسی به فارسی
 

500 تومان

(هر کلمه)

460 تومان

(هر کلمه)

380 تومان

(هر کلمه)

175 تومان

(هر کلمه)

 
زمان تحویل 2 روز کاری 2 روز کاری 2 روز کاری 2 روز کاری
ترجمه تخصصی
یکبار بازبینی مجدد
کنترل و رفع ایرادات با نسخه Business نرم افزار Grammarly
پرداخت اقساطی *
گارانتی کیفیت دائمی
 
تا زمان دریافت نتیجه داوری ۳ ماه ۳ ماه
با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش ثبت نام نموده یا وارد اکانت خود شوید محاسبه قیمت   ثبت سفارش محاسبه قیمت   ثبت سفارش محاسبه قیمت   ثبت سفارش محاسبه قیمت   ثبت سفارش

 

 

خدمت ترجمه و ویرایش انگلیسی همزمان :

افزایش کیفیت مقاله با استفاده همزمان از خدمت ترجمه و ویرایش انگلیسی مقاله. برای مشاهده انواع پکیج های خدمت ترجمه به همراه ویرایش انگلیسی به این لینک مراجعه فرمایید. چرا باید از خدمت ترجمه به همراه ویرایش انگلیسی استفاده کنم؟ مزایا استفاده از این خدمت

 

 

 

 

 

توضیحات:

  • هزینه خدمات ترجمه بر اساس تعداد کلمات مقاله محاسبه می‌شود (تعداد کلمات در فی هر کلمه ضرب می‌شود) و پرداخت هزینه از طریق درگاه بانکی (پرداخت آنلاین) و یا انتقال به کارت (پرداخت آفلاین) امکان پذیر است. (در محاسبه تعداد کلمات اسم نویسندگان و منابع را از مقاله حذف میکنیم).
  • دانشگاه‌ها، مجلات، انجمن‌های علمی و سازمان‌های پژوهشی که حجم کار ترجمه یا ویراستاری آنها در طی سال زیاد است می‌توانند با ارسال درخواست، از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوند.
  • اعضا محترم هیات علمی و دانشجویان گرامی از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می باشند. برای ثبت درخواست به این لینک مراجعه نمایید.
  • همچنین می توانید با عضویت در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما، ضمن اطلاع از آخرین اخبار دانشگاهی از تخفیف‌های دوره‌ای نیز مطلع شوید.

 

تضمین بازگرداندن وجه، آیین نامه :

برای اطلاع از آیین نامه و نحوه درخواست بازگرداندن وجه، لطفا به این لینک مراجعه نمایید.

* پرداخت اقساطی

در خدمت ترجمه فارسی به انگلیسی پیشرفته تنها برای سفارشات با مبلغ بیش از 2 میلیون تومان امکان واریز 50 درصد مبلغ به صورت علی الحساب می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.