انتشارات بریفلند: متعهد به انتشار با کیفیت مجلات دانشگاهی | همراه با ما نشر مجلات در ایران متحول گردید

بعد از 14 سال فعالیت، اکنون زمان تغییر در نام تجاری شرکت فرا رسیده است. به استحضار جامعه دانشگاهی محترم میرسانیم که از ابتدای سال 2022 میلادی و به دلیل افزایش نفوذ و اهمیت بین المللی انتشارات، برند تجاری انتشارات از "کوثر" به "بریفلند" تغییر میکند. این تغییر تنها در نام تجاری بوده و اهداف و چشم نمای توسعه شرکت و استراتژی آن مانند گذشته خواهد بود. انتشارات بریفلند اکنون با کوله باری از تجربه به آینده بهتری برای نشر در مجلات علوم دانشگاهی (فنی، علوم و پزشکی) می اندیشد. برای اطلاع از تغییرات با ما همراه باشید.


 

در این راستا، به اطلاع دانشگاهیان محترم می رسانیم که از تاریخ یک ژانویه 2022 ، برند تجاری انتشارات کوثر به انتشارات بریفلند تغییر میکند. این تغییر شامل لوگو و نام تجاری است و سایر اهداف و جزییات فعالیت همانند گذشته خواهد بود. 
 

بعد از 14 سال کار و تلاش مداوم و خدمت به مجلات علوم دانشگاهی در کشور و منطقه (از سال 2007)، اکنون نوبت تغییر برند تجاری ماست. این تغییر موجب بهبود و ارتقا نفوذ بین المللی تولیدات علمی ما خواهد شد و برد بین المللی را بیشتر از قبل افزایش میدهد.  

 

بریفلند یا Briefland از دو کلمه Brief (در انگلیسی به معنای "اختصار" و در هلندی به معنای "نامه") و  Land (به معنی "سرزمین") تشکیل شده است که در واقع به نوعی حاکی از تعهد همیشگی ما به حفظ اصول صحیح اختصار نویسی در بیان حقایق و مقالات علمی است. ما طبق تعهد اولیه خود یک ناشر سبز (green Publisher) بوده و نسبت به حفظ درختان و زمین بر عهد خود استواریم. انتشار بدون کاغذ هم ابدی است و هم سبز.

انتشارات بریفلند بر خود می بالد که در طول این 14 سال ، برخی مفاهیم پایه مانند "نشر دیجیتال و برخط مقالات" را در کشور به یک امر بدیهی و پیش پا افتاده تبدیل نموده است. تکنولوژی نشر همراه با ما در ایران هر روز بهتر از دیروز گردیده است. موجب افتخار ماست که اولین بودیم و بیشتر مفتخریم که بسیاری از شرکتهای دیگر هم به عنوان ناشر در این عرصه آمده و فعالیت میکنند.

تغییرات در برند به شرح جدول زیر میباشد:

 

 

  OLD NEW
Name Kowsar

Briefland

Web www.kowsarpub.com www.brief.land
Logo

 

 

Date From 2007 to 2021 Since 1 Jan 2022
Email info@kowsarpub.com info@brief.land
Address no change no change
Chief Council, Members, Staffs no change no change
Fields of Activities no change no change
Scope no change no change

 


CrossLink: https://sites.kowsarpub.com/kowsar/pages/rebranding_n.html