نمایه شدن دو مجله دیگر از انتشارات بریفلندز در پایگاه نمایه‌سازی EBSCO

در جدیدترین ارزشیابی پایگاه نمایه‌سازی EBSCO، دو مجله از مجموعه انتشارات بریفلندز، با بهره گیری از توان علمی داوران و اعضا هیات تحریریه خود در کنار رعایت استانداردهای نشر توانستند در این پایگاه نمایه گردند. انتشارات بریفلندز کسب این موفقیت را به اعضای محترم هیات تحریریه مجله و جامعه دانشگاهی کشور تبریک می‌گوید.


معیارهای لازم برای نمایه سازی در EBSCO

کمیته‌های ۱۷ گانه علمی در ابسکو به دنبال نمایه‌سازی مجلات با بیشترین ضریب نفوذ در بین محققین هستند. برای یافتن مجلات با کیفیت و موثرتر این کمیته‌ها به دقت به موارد زیر توجه میکنند:

  • محتوای علمی با کیفیت در یک مجله
  • عدم حضور مجله در پایگاههای مشکوک (industry watchdog sources)
  • نقوذ مناسب در تاثیرگذاری علمی (با استناد به گزارشات آماری PsycINFO, MEDLINE, ERIC, EconLit, Inspec, CINAHL, SPORTDiscus, etc.)
  • توجه به اصول اخلاق در نشر و رضایت نویسندگان

در صورت تمایل، برای آشنایی بیشتر با ابسکو این دو مطلب آموزشی را مطالعه بفرمایید:

https://brieflands.com/articles/scinews-87836.html

https://brieflands.com/articles/scinews-89309.html


لیست مجلات نمایه شده از انتشارات بریفلندز

انتشارات بریفلندز با افتخار اعلام می‌کند که در ماه December سال 2022 تعداد دو مجله علمی جدید که توسط این انتشارات منتشر می‌شوند، وارد لیست مجلات نمایه شده توسط این نمایه‌ساز شد. این مجلات ارزشمند به شرح زیر میباشند:

1. Journal of Comprehensive Pediatrics
2. Journal of Health Scope

لازم به ذکر است که تا کنون تعداد 26 مجله از مجموعه مجلات انتشارت بریفلندز در پایگاه نمایه‌سازی EBSCO نمایه شده است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://brieflands.com/brieflands/pages/journals.html