شماره 72 / 2020-06-23 / 5 مقاله
راهنمای جامع نرم افزارهای تخصصی نشر مجلات علمی دانشگاهی منتشر شد

انتشارات کوثر مفتخر است به اطلاع دانشگاهیان عزیز برساند که اولین کتاب تخصصی نشر مجلات دانشگاهی به زبان فارسی توسط دو تن از اساتید به نام کشور تالیف گردید. این کتاب از ماه آینده در کلیه کتابفروشی های سراسر کشور توزیع خواهد شد. امکان خرید آنلاین نیز فراهم گردیده است.

سردبیران و نویسنگان به مهمترین بخش مقاله خود اهمیت ویژه ای بدهند

آیا انتشار منابع مقاله در فایل پی دی اف منتشره کفایت میکند؟ روشهای استاندارد نشر منابع در مجلات علمی چیست؟ آیا مجلات ایرانی به قلب مقاله یعنی منابع بطور مناسب توجه می نمایند؟

کلیه مقالات ارسالی به آرتیکلکس با پرتال پیشرفته گرامرلی کنترل مضاعف میشود

اکثر مقالات پس از ویرایش توسط فردی متخصص و حتی نیتیو همچنان ممکن است دارای ایرادات جزئی باشد که از دید ویراستار پنهان مانده. این موارد حتی با بازبینی مجدد ادیتور ممکن است رفع نگردد و همچنان به عنوان ایراد گرامری مقاله شما را در معرض خطر قرار دهد. ارزیابی و کنترل با پلتفرم فوق هوشمند و آنلاین گرمرلی می تواند این مشکل را حل کند.

ضرورت تغییر در معیارهای ارزشیابی علم در ایران

رتبه ایران در بین کشورهای دنیا از نظر خودارجاعی چگونه است؟ آیا عضو هیات علمی یا دانشجوی ما در ایران میتواند به سمتی غیر از کمیت و تعداد مقاله فکر کند؟

نتایج سایت اسکور مجلات انتشارات کوثر

آخرین به روزرسانی در اسکوپوس حکایت از موفقیت مجلات ایرانی به ویژه سه مجله از انتشارات کوثر دارد. با آرزوی توفیق برای همه مجلات کشور.