چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و یک شماره همراه به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمایید. (جهت مشاهده ایمیل اینجا کلیک کنید.) تلفن پشتیبانی : 09912939071

ثبت سفارش

ویراستاری مقاله با هوش مصنوعی

ویرایش مقاله با هوش مصنوعی

:پسوندهای مجاز ارسال فایل
doc, docx, zip

زمان انجام: 1 ساعت کاری

ثبت سفارش

مبلغ: هر 3500 کلمه 1 میلیون تومان

 

در خدمت ویراستاری انگلیسی با برترین ابزارهای هوش مصنوعی، به آسانی می‌توانید متون خود را به سطحی بالاتر از نظر دقت، ساختار، و قواعد گرامری برسانید. تیم ما از پیشرفته‌ترین تکنولوژی های هوش مصنوعی (نسخه  پریمیوم Chat GPT و نسخه بیزنس Grammarly) بهره می‌برد تا تصحیحات دقیق و جامعی را بر روی متون شما اعمال کند. این موارد با بررسی، ویرایش و نظارت یک نفر ویراستار نیتیو انجام می گیرد.

دو ویژگی مهم این خدمت سرعت بسیار بالا در تحویل فایل به مشتری (حداکثر 1 ساعت کاری) و دقت بسیار بالا در ویراستاری می باشد.

  این خدمت تا چه حد قابل اعتماد است؟

  آیا می توانم از نسخه رایگان Chat GPT استفاده کنم؟

  نمونه کار ویرایش با ابزارهای هوش مصنوعی

  هزینه  ویراستاری با هوش مصنوعی

  راهنما ثبت سفارش

  سوالات متداول

 

ویرایش با برترین ابزارهای هوش مصنوعی، روشی هوشمند برای ارتقا متون به بالاترین سطح!

مهمترین ویژگی این خدمت سرعت بسیار بالا در تحویل فایل به مشتری (تحویل 1 ساعت کاری) و دقت بسیار مناسب در انجام کار (تحت نظارت ویراستار نیتیو) می باشد. برای مشاهده سرویس های دیگر ویراستاری می توانید وارد پنل کاربری خود شوید یا یک ایمیل به ما ارسال کنید.

 

  این خدمت تا چه حد قابل اعتماد است؟

مزایای خدمت ویراستاری انگلیسی با برترین ابزارهای هوش مصنوعی

   دقت بسیار بالا:

تکنولوژی هوش مصنوعی دقت بسیار زیادی بر روی جزئیات مقاله دارد و از استفاده صحیح از گرامر، نگارش، و استفاده از اصطلاحات مناسب اطمینان حاصل می‌کند. ضمن اینکه تمام فایل در نهایت توسط یک ویراستار حرفه ای (نیتیو) بازبینی و کنترل می شود.

   سرعت بسیار بالا:

با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته، این خدمت با سرعت بالا و بازدهی مناسب ارائه می‌شود، بنابراین در کمترین زمان ممکن (حدود 1 ساعت کاری) متن نهایی و بهبود یافته خود را دریافت کنید.

   پایبندی به استانداردها:

تکنولوژی هوش مصنوعی به طور خودکار تصحیحات را انجام داده و متن شما را با استانداردهای صحیح و مناسب بهبود می‌بخشد. این بررسی ابتدا با نسخه پریمیوم Chat GPT و سپس با نسخه بیزنس Grammarly و در نهایت توسط یک ویراستار حرفه ای نیتیو بازبینی می شود.

   حفظ حریم خصوصی:

با استفاده از سیستم خودکار، اطلاعات و متون شما کاملاً محرمانه باقی می‌مانند و به هیچ عنوان به افراد ثالث منتقل نمی‌شوند.

 

 

  آیا می توانم از نسخه رایگان Chat GPT استفاده کنم؟

بله، اما تفاوت هایی در نسخه پریمیوم وجود دارد که در زیر به آنها اشاره شده است.

   دقت و صحت بالاتر:

نسخه Premium هوش مصنوعی چت جی پی تی بهبود‌هایی در الگوریتم‌های پردازش زبان طبیعی دارد که باعث افزایش دقت و صحت در اصلاح مقالات علمی می‌شود. این نسخه‌ها معمولاً تجربه بیشتری در ادیت متون دارند و توسط تیم‌های متخصص ویراستاری واقعی توسعه و پشتیبانی می‌شوند.

   امکانات پیشرفته تر:

نسخه Premium چت جی پی تی ممکن است امکانات پیشرفته تری را برای ادیت مقالات علمی فراهم کند. این موارد می‌تواند شامل ابزارهای تشخیص اشتباهات گرامری و املایی، تشخیص انتشارات پیشین و ارجاعات، بهبود سبک نوشتاری و استفاده از اصطلاحات علمی و بسیاری از امکانات دیگر باشد. ضمن اینکه فایل شما پس از بررسی با نسخه پریمیوم Chat GPT با نسخه بیزنس Grammarly و در نهایت توسط یک ویراستار خبره و نیتیو بازبینی خواهد شد.

   دسترسی آسان:

متأسفانه، به دلیل تحریم‌ها و محدودیت‌های اقتصادی بین المللی، دسترسی به سرویس‌ Chat GPT و تا حدودی Grammarly در کشور ایران محدود شده است. این محدودیت‌ها می‌توانند منجر به عدم دسترسی به اکانت های Chat GPT و Grammarly از مبدا ایران شود. که البته با خرید نسخه پریمیوم Chat GPT و نسخه بیزنس Grammarly توسط شرکت بریفلندز این دسترسی به آسانی و در کمترین زمان برای شما فراهم می شود.

 


 

articlex

  نمونه کار :

یک نمونه ویرایش انگلیسی با استفاده از برترین ابزارهای هوش مصنوعی

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، استفاده از هوش مصنوعی در حوزه ادیت مقالات انگلیسی نیز رو به افزایش است. هوش مصنوعی قابلیت‌هایی نظیر تصحیح خطاهای گرامری و املایی، بهبود ساختار و جریان متن، و ارائه پیشنهادات ویرایشی را با دقت و سرعت بالا به ارمغان می‌آورد. در این روش، الگوریتم‌های هوش مصنوعی به طور خودکار خطاهای گرامری و املایی در مقالات را تشخیص می‌دهند و تصحیحات لازم را اعمال می‌کنند. همچنین، با تحلیل و تجزیه محتوای متن، این الگوریتم‌ها قادر به بهبود ساختار و جریان متن هستند و پیشنهاداتی برای اصلاح و بهبود کلمات و عبارات مورد استفاده را ارائه می‌دهند.

به طور خلاصه، استفاده از هوش مصنوعی در ادیت مقالات انگلیسی باعث بهبود کیفیت و دقت اصلاحات، تسریع فرایند ویرایش، و ارائه پیشنهادات موثرتر برای بهبود محتوا می‌شود. با استفاده از این فناوری، امکان ارتقای کیفیت ویرایش مقالات انگلیسی در کمترین زمان در دسترس قرار می‌گیرد.

در تصویر روبرو می توانید یک نمونه ادیت انگلیسی با استفاده از هوش مصنوعی را ملاحظه کنید. (مشاهده نمونه کار)

 

هزینه : ویراستاری مقاله با نظارت برترین ابزارهای هوش مصنوعی

هزینه ویرایش یک مقاله با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی برای مقالات تا 3500 کلمه 1 میلیون تومان است. اگر مقاله شما حجم بیشتری داشته باشد اضافه آن بر اساس کلمه و هر کلمه 150 تومان محاسبه می شود.

 

 

 

مراحل ثبت سفارش

لطفا برای ارسال درخواست سفارش مراحل زیر را انجام دهید

مرحله اول

درخواست خود را به ایمیل زیر ارسال کنید

info@articlex.ir

مرحله دوم

طی کمتر از 1 ساعت کاری فایل شما بررسی

و پیش فاکتور به ایمیل شما ارسال می شود

مرحله سوم

کمتر از 1 ساعت کاری سفارش شما تکمیل

و فایل آماده به ایمیل شما ارسال می شود

 

 


 

سوالات متداول

اگر سوال خود را در لیست زیر پیدا نکردید می توانید از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید

در این سرویس دقیقا چه کاری بر روی مقاله انجام می شود؟

در خدمت ویراستاری انگلیسی با هوش مصنوعی، مقاله شما در 3 مرحله ویراستاری می شود.

1) ابتدا یکبار در نسخه پریمیوم Chat GPT ویرایش می شود.

2) در مرحله دوم توسط نسخه بیزنس Grammarly عیب یابی شده.

3) و سپس در مرحله آخر یکبار توسط ویراستار نیتیو بازبینی نهایی می شود.

تمام این مراحل در حدود 1 ساعت کاری انجام و فایل نهایی برای مشتری ایمیل خواهد شد.

آیا موسسه Articlex کیفیت ادیت مقاله را تضمین میکند؟

بله. استفاده از هوش مصنوعی در ادیت مقالات می‌تواند به کاربران کمک کند تا خطاهای گرامری و املایی را تا حد قابل قبولی تصحیح کنند، ساختار و جریان متن را بهبود دهند و پیشنهادات ویرایشی را دریافت کنند، ضمن اینکه تمام این موارد زیر نظر یک ویراستار حرفه ای انجام  خواهد گرفت. بنابراین کیفیت این نوع ادیت تضمین شده  و با گارانتی 3 ماهه  ارائه می گردد.

محاسبه هزینه ادیت یک مقاله در این خدمت به چه صورت است؟

هزینه ویراستاری برای مقالات تا 3500 کلمه 1 میلیون تومان می باشد. اگر مقاله شما حجم بیشتری داشته باشد اضافه آن بر اساس کلمه و هر کلمه 150 تومان محاسبه می شود. مقدار 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده نیز به جمع فاکتور اضافه خواهد شد.

ثبت سفارش به چه صورت است؟

ابتدا یک ایمیل به همراه فایل word مقاله به info@articlex.ir ارسال می فرمایید. در ساعات کاری (شنبه تا چهارشنبه ساعات 8:30 الی 17:30). بررسی لازم انجام و در کمتر از 1 ساعت کاری پیش فاکتور به ایمیل شما ارسال می شود. پس از دریافت پیش فاکتور و واریز مبلغ، تصویر رسید واریزی را به همان ایمیل مجدد ارسال می کنید. پس از آن در کمتر از 1 ساعت کاری فایل شما ادیت و مجدد به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

ویرایش انگلیسی با هوش مصنوعی در چه رشته هایی قابل انجام است؟

ویرایش انگلیسی با هوش مصنوعی در تمامی متون و در تمام رشته های دانشگاهی ارائه می گردد و محدودیتی در حجم ارسال و نوع نوشته وجود ندارد.

آیا در این خدمت گواهینامه ادیت ارائه می گردد؟

این خدمت دارای گواهینامه نمی باشد. برای دریافت خدمات ویراستاری همراه با گواهینامه به این لینک مراجعه فرمایید.