ثبت سفارش
edit article slide
translation edit article slide
translation edit article slide
translation edit article slide
 

سفارش خدمات

 
ویرایش انگلیسی
english edit

ویرایش انگلیسی

در حال حاضر خدمات ویراستاری مقالات علمی انگلیسی و فارسی نیز در سه سطح مختلف در حال انجام است. هر یک از این پکیج ها دارای ویژگی های متفاوتی می باشند. جدولی که در ادامه ملاحظه می نمایید حاوی توضیحات دقیق در خصوص خدمات مختلف ماست :

اطلاعات بیشتر

 
برای مشاهده انواع پکیج های ویراستاری و ثبت سفارش آنلاین بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.
  اطلاعات بیشتر
ترجمه مقاله
translate article service

ترجمه مقاله

در حال حاضر خدمات ترجمه مقالات علمی توسط مترجمین داخلی در رشته های تخصصی و در سه سطح مختلف انجام میشود. جدولی که در ادامه ملاحظه می نمایید حاوی توضیحات دقیق در خصوص خدمات مختلف ماست :

اطلاعات بیشتر

 
برای مشاهده انواع پکیج های ترجمه و ثبت سفارش آنلاین بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.
  اطلاعات بیشتر
رفع مشابهت ادبی
para plagiarism service

رفع مشابهت ادبی (پارافریز)

شایع ترین دلیلی که برخی نویسندگان با آن مواجه می شوند، مشابهت مقاله از بین میلیون ها منابع دیگر است. این مشابهت (پلاجیاریسم) می تواند بصورت عمدی یا حتی بصورت کاملا اتفاقی و ناآگاهانه رخ دهد. برای پیشگیری ابتدا باید از میزان مشابهت مقاله خود قبل از پذیرش آگاه شده و اقدام به رفع آن نماییم.

اطلاعات بیشتر

 
برای مشاهده خدمت رفع مشابهت ادبی (پارافریز) و ثبت سفارش آنلاین بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.
  اطلاعات بیشتر
بررسی مشابهت ادبی
plagiarism service

بررسی مشابهت ادبی (پلاجیاریسم)

iThenticate یک سرویس پیشرو و یک نرم افزار حرفه ای تشخیص سرقت ادبی و فناوری پیشگیری از آن است که توسط ناشران علمی و گروه های پژوهشی در سراسر جهان پشتیبانی و استفاده می شود بطوریکه اطمینان لازم از اصالت پیش نویس مقاله را قبل از انتشار ایجاد مینماید.

اطلاعات بیشتر

 
برای دریافت گزارش مشابهت ادبی (پلاجیاریسم) در کمتر از 24 ساعت، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.
  اطلاعات بیشتر
ادیتور بیش از 70 مجله در حوزه پزشکی
IRCMJ Journal

ماهنامه هلال احمر

یک ماهنامه بین المللی، متعلق به بیمارستان دبی که مقالات علمی اوریجینال انگلیسی زبان را منتشر می‌کند. مقالات منتشر شده در این مجله در حوزه‌های علوم پایه، پزشکی بالینی و مدیریت بلایا می‌ باشند. هدف این مجله تقویت ارتباط بین پژوهش و عمل و در نتیجه ارتقاء توسعه حرفه ای و بهبود عملکرد در زمینه پزشکی است.

Journal Name:

Red Crescent Medical Journal

Impact Factor:

0.786

Hepatmon Journal

ماهنامه هپاتیت

یک مجله بالینی است که حاوی اطلاعاتی مفید برای همه پزشکان مانند متخصصین گوارش، کبد بیماری‌های عفونی و داخلی است. این مجله بالینی معتبر در سال 2002 توسط پروفسور سید موید علویان تاسیس شد. این مجله شامل مقالات اوریجینال، متاآنالیز و مروری، مقالات اقتصاد بهداشت و به خصوص بیماری های کبدی اختصاص یافته است.

Journal Name:

Hepatitis Monthly

Impact Factor:

1.81

APID Journal

فصلنامه بیماری های عفونی اطفال

یک مجله بالینی که برای متخصصان بیماری های عفونی کودکان و متخصصین داخلی مفید است. این مجله در سال 2012 توسط پروفسور عبدالله کریمی تاسیس شد. این مجله به ترکیب خاص رویکردها، از جمله مقالات اوریجینال، متاآنالیز و مروری، بحث و بیانیه‌های اجماع ارتباط بالینی با حوزه بیماری‌های اطفال، به خصوص بیماری‌های عفونی می پردازد.

Journal Name:

Pediatric Infectious Diseases

Impact Factor:

ESCI

ANS Journal

فصلنامه علوم اعصاب

یک مجله معتبر علمی و بالینی در سال 2012 که توسط پروفسور مجید سمیعی تاسیس شد. این مجله برای تمام پزشکان از جمله متخصصین اعصاب و روان مفید است. مجله رسمی مرکز تحقیقات صدمات مغزی و ستون فقرات که خط مشی این مجله ارتقاء همکاری علمی و خودانگیختگی از طریق ارائه دانش به‌روز به خوانندگان است.

Journal Name:

Archives of Neuroscience

Impact Factor:

ESCI

Health Scope Journal

فصلنامه چشم انداز سلامت

یک مجله که در مورد سلامت عمومی، ارتقاء سلامت، بهداشت شغلی و جنبه های بالینی مربوط به بهداشت شغلی و زیست محیطی از اهمیت خاصی برخوردار است. در این مجله مسائل مهم مربوط به کیفیت محیط زیست و موضوعات دیگر که مربوط به بهداشت عمومی هستند مورد بررسی قرار می‌گیرند.

Journal Name:

Health Scope

Impact Factor:

ESCI

Endocrine Journal

فصلنامه بین المللی غدد و متابولیسم

هدف این مجله ارتقاء دانش، تحقیق در زمینه غدد درون ریز و درمان بهتر بیماران مبتلا به اختلالات غدد می‌باشد. برای رسیدن به این هدف، مجله مقالات اوریجینال در مورد انسان، حیوانات و کشت سلول مرتبط با درون ریز شناسی را منتشر می کند.

Journal Name:

Endocrinology and Metabolism

Impact Factor:

ESCI

IJPBS journal

فصلنامه روانپزشکی و علوم رفتاری

یک فصلنامه بین المللی که سعی دارد ارتباط بین محققان در سراسر جهان را گسترش دهد و مقالات در تمام زمینه های روانپزشکی، روانشناسی و علوم رفتاری را منتشر می‌کند.

Journal Name:

Psychiatry and Behavioral Sciences

Impact Factor:

ESCI

JJM Journal

ماهنامه میکروبیولوژی جندی شاپور

ماهنامه رسمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز که به مقالات اوریجینال در تمام زمینه‌های میکروبیولوژی اختصاص دارد. این موضوعات شامل پزشکی، میکروب شناسی و دامپزشکی محیطی، مطالعات مولکولی و بیماری های عفونی است. جنبه های ایمونولوژی و اپیدمیولوژی بیماری های عفونی نیز در این مجله در نظر گرفته می شوند.

Journal Name:

Journal of Microbiology

Impact Factor:

1.233

JJNPP Journal

فصلنامه علوم دارويی جندی شاپور

یک مجله که به عنوان یک انجمن چند رشته ای در تمام زمینه های داروسازی مربوط به محصولات طبیعی فعالیت می‌کند. علاوه بر مقالات پژوهشی، در این مجله از مقالات ارائه دهنده فرضیه ها و تفسیرها در مورد موضوعات کنونی که مورد علاقه ی دیگر محققین هستند هم دعوت می‌شود.

Journal Name:

Natural Pharmaceutical Products

Impact Factor:

ESCI

Trauma Journal

نشریه تروما

این مجله مقالات را در تمام زمینه های تروما منتشر می کند که هدف آنها بهبود درک، تشخیص و درمان آسیب های مختلف در بیماران آسیب دیده است. یک مجله که تمام جنبه های تشخیصی و درمانی تروما را پوشش می دهد. به عنوان یک پلتفرم علمی برای محققین بالینی و پزشکان درگیر در درمان بیماران مبتلا به تروما و حوزه‌های مرتبط است.

Journal Name:

Trauma Monthly

Impact Factor:

ESCI

همکاران و مشتریان

همکاری با بیش از ۵۰ انجمن و دانشگاه علوم پزشکی در ایران