چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و یک شماره همراه به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمایید. (جهت مشاهده ایمیل اینجا کلیک کنید.) تلفن پشتیبانی : 09912939071

ثبت سفارش

ترجمه و ویرایش انگلیسی

خدمت ترجمه و ویرایش انگلیسی در آرتیکل ایکس- Articlex

ترجمه و ویرایش همزمان انگلیسی در آرتیکل ایکس، به شما کمک می‌کند تا از بروز اشکالات نگارشی در پژوهش‌ها و مقالات علمی خود جلوگیری کنید. این امر باعث افزایش اعتماد خوانندگان و داوران و بالا رفتن اعتبار علمی پژوهش و مقاله شما می‌شود.

اهمیت نوآوری مطالب شما بسیار زیاد است، اما اگر ایرادات نگارشی وجود داشته باشد، جلب توجه داوران و خوانندگان را از دست می‌دهید. انتشارات بریفلندز با خدمت آرتیکل ایکس، با ارائه خدمات ویرایش و ترجمه با کیفیت، به نویسندگان ایرانی در ارتقاء مقالاتشان کمک می‌کند. خدمات متنوع ما با قیمت مناسب، امکان دستیابی به مقالات بدون اشکال و با اطمینان از کیفیت را فراهم می‌کند.

 

پژوهشگران و نویسندگان محترم می توانند از خدمت ویژه ی ویرایش تصاویر مقالات خود توسط آرتیکل ایکس از انتشارت بریفلندز (Brieflands) بهره ببرند.

جدول زیر حاوی توضیحات دقیق در خصوص خدمات مختلف ماست:

هیچکدام از سرویس های زیر ترجمه یا ویرایش ماشینی نبوده و توسط متخصصین در همان حوزه انجام می شود.

 

  ترجمه و ویرایش Native ترجمه و ویرایش استاندارد
 

875 تومان

(هر کلمه)

580 تومان

(هر کلمه)

 
زمان تحویل ۲ روز کاری ۲ روز کاری
ترجمه و ویرایش انگلیسی
ویرایش تخصصی
ویرایش Native
گواهینامه بین المللی ادیت از اتحادیه اروپا
کنترل و رفع ایرادات با نسخه Business نرم افزار Grammarly
تخفیف هزینه چاپ مقاله در مجلات ما*
رفع اشتباهات تایپی، نشانه گذاری، خطاهای املائی
انتخاب کلمات، پیشنهاد برای بخش های نامفهوم
رفع اشکالات گرامری
بررسی درصد مشابهت با نرم افزار iThenticate*
امکان یکبار درخواست بازبینی مجدد بعد از ادیت*
پرداخت اقساطی*
گارانتی کیفیت دائمی دائمی
  محاسبه آنلاین هزینه   برای ثبت سفارش از اینجا ثبت نام نموده یا وارد شوید محاسبه آنلاین هزینه   برای ثبت سفارش از اینجا ثبت نام نموده یا وارد شوید

شرایط برگشت وجه، ثبت درخواست بازبینی و شرایط صدور فاکتور را می توانید در صفحه قوانین و مقررات بخوانید.

توضیحات :

  • هزینه خدمات ترجمه بر اساس تعداد کلمات مقاله محاسبه میشود (تعداد کلمات در فی هر کلمه ضرب میشود). و پرداخت هزینه از طریق درگاه بانکی (پرداخت آنلاین) و یا انتقال به کارت (پرداخت آفلاین) امکان پذیر است. (در محاسبه تعداد کلمات اسم نویسندگان و منابع را از مقاله حذف میکنیم).
  • تعداد کلمات بطور خودکار محاسبه می شود. لذا هر قسمت دیگری از مقاله که نیاز به ادیت ندارد را حذف کنید.
  • دانشگاهها، مجلات، انجمنهای علمی و سازمانهای پژوهشی که حجم کار ترجمه یا ویراستاری آنها در طی سال زیاد است میتوانند با ارسال درخواست، از تخفیفهای ویژه برای سازمانها استفاده کنند.
  • اعضا محترم هیات علمی و دانشجویان گرامی از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می باشند. برای ثبت درخواست به این لینک مراجعه نمایید.
  • همچنین می توانید با عضویت در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما، ضمن اطلاع از آخرین اخبار دانشگاهی از تخفیف های دوره ای نیز مطلع شوید.

 

تضمین بازگرداندن وجه، آیین نامه :

برای اطلاع از آیین نامه و نحوه درخواست بازگرداندن وجه، لطفا به این لینک مراجعه نمایید.

 

* تخفیف هزینه چاپ مقاله در مجلات ما

تمام مبلغی که برای ویرایش مقاله خود هزینه می کنید عینا در هنگام چاپ (برای مجلات دارای هزینه چاپ) کسر می گردد. 

* امکان یکبار درخواست بازبینی مجدد بعد از ادیت

اگر پس از سابمیت مقاله ای که توسط ما ویرایش شده است، از سوی هیات داوران کامنتی مبنی بر “ضعف نگارشی یا ویرایشی” داده شد، میتوانید از طریق دکمه Revise Request در پنل کاربری خود اقدام به ارسال مقاله جهت بازبینی مجدد نمایید.

* بررسی درصد مشابهت با نرم افزار iThenticate

مقالات بیش از 1000 کلمه، بعد از ویرایش انگلیسی یکبار با نرم افزار iThenticate بطور رایگان بررسی و گزارش مشابهت با جزییات برای نویسنده ارسال می شود.

* پرداخت اقساطی

در خدمت ترجمه و ویرایش نیتیو و ترجمه و ویرایش استاندارد، تنها برای سفارشات با مبلغ بیش از 2 میلیون تومان امکان واریز 50 درصد مبلغ به صورت علی الحساب می باشد. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.