چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و یک شماره همراه به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمایید. (جهت مشاهده ایمیل اینجا کلیک کنید.) تلفن پشتیبانی : 09912939071

ثبت سفارش

ویرایش ساختاری و بازنویسی منابع

روش نگارش و ویرایش مقالات به سبک AMA :

AMA Manual of Style نوعی راهنمای سبک نگارش برای نویسندگان و ویراستاران است که توسط ویراستاران JAMA و یا Journal of American Medical Association و Archives Journals و مجلات پزشکی گروه Oxford University Press از سال 1962 ایجاد شده است. این سبک مبنای ویرایش مقالات و کتب علوم پزشکی است. پایایی و روایی این سبک موجب آن گردیده است که بسیاری از دست اندرکاران حوزه نشر و نویسندگان و محققین از این سبک استفاده نمایند. این سبک حاوی تمام نکات و مواردی است که یک نویسنده در طی نوشتن مقاله یا کتاب خود با آن برخورد می نماید. در حال حاضر ناشرین معتبر بین المللی نظیر Springer, Elsevier, Kowsar ,Oxford University Press, Dove Press از این سبک نگارش استفاده می کنند.

 

بازنویسی منابع مقالات :

یکی از مهمترین بخش های هر مقاله رفرنس دهی و منابع می باشد. نرم افزار Endnote یکی از جامع ترین و کامل ترین نرم افزارهای مدیریت منابع و اسناد در فرآیندهای پژوهشی است که توسط Thomson Reuters Scientific تهیه و توسعه یافته است که می تواند به عنوان یکی از ابزارهای اصلی پژوهش مورد استفاده قرار گیرد. فراموش نکنید رعایت استانداردها در منبع نویسی از مهمترین شاخصها در ارزیابی مقاله شماست. ما منابع مجلات، مقاله یا پایان نامه شما را با استفاده از این ابزار بی نظیر برای شما بازنویسی می کنیم.

 

نوع خدمات :

جدول زیر حاوی توضیحات دقیق در خصوص خدمات مختلف ماست:

   بازنویسی منابع و ویرایش فنی بر اساس AMA
 

130 تومان (هر کلمه)

انجام خدمت                                                  

ادیت رفرنس ها بر اساس ونکوور

ادیت استایل بر اساس AMA Manual of Style

زمان تحویل حداکثر ۳ روز کاری
  محاسبه آنلاین هزینه   برای ثبت سفارش از اینجا ثبت نام نموده یا وارد شوید


آخرین بار در 21 دی 1401 ( January 2023 ) به روز رسانی شده است.

هزینه ها :

  • هزینه خدمت بر اساس تعداد کلمات مقاله محاسبه می شود (تعداد کلمات در فی ضرب میشود). و پرداخت هزینه از طریق انتقال به کارت امکان پذیر است.
  • دانشگاهها، مجلات، انجمنهای علمی و سازمانهای پژوهشی که حجم کار ترجمه یا ویراستاری آنها در طی سال زیاد است میتوانند با ارسال درخواست، از تخفیفهای ویژه برای سازمانها استفاده کنند.
  • همچنین کسانی که قبلا از خدمات دیگر ما نظیر کارگاههای آموزشی، ترجمه یا ادیت و … استفاده کرده باشند میتوانند همواره از کدهای تخفیف بهره مند شوند.

 

تضمین بازگرداندن وجه، آیین نامه :

برای اطلاع از آیین نامه و نحوه درخواست بازگرداندن وجه، لطفا به این لینک مراجعه نمایید.