چنانچه در ثبت سفارش از طریق سایت مشکل داشتید لطفا مقاله خود را به همراه انتخاب نوع سفارش و یک شماره همراه به ایمیل ما ارسال کنید تا پیش فاکتور دریافت نمایید. (جهت مشاهده ایمیل اینجا کلیک کنید.) تلفن پشتیبانی : 09912939071

ثبت سفارش

رفع مشابهت ادبی مقالات

Paraphrase (بازنویسی ادبی) چیست؟

امروزه ممکن است محققان و پژوهشگران در حین مقاله‌نویسی از بخش یا بخش‌هایی از یک مقاله انگلیسی که متعلق به پژوهشگر دیگری است در متن مقاله خود استفاده نمایند. اما حتی اگر به صورت دقیق به آن مقاله اصلی ارجاع یا رفرنس داده شود، بسیاری از مجلات معتبر این چنین موارد را مشابهت متنی یا Plagiarism محسوب می‌کنند که می‌تواند تبعات سنگینی برای نویسندگان مقاله داشته باشد، از جمله محروم شدن موقت یا همیشگی از چاپ مقاله در آن انتشارات خاص و یا قرار گرفتن در لیست سیاه.

مقالاتی که دارای این مشکل هستند در پروسه داوری علمی نشریه وارد نمی‌شوند و نویسنده موظف است درصد مشابهت متنی را کاهش داده و مجددا مقاله را ارسال نماید. اغلب نویسندگان به دلیل مشغله‌های زیاد و یا عدم آشنایی با مهارت‌های مورد نیاز، این پروسه را با تاخیر اجرا می‌کنند و یا اینکه در مواردی از پیگیری و رفع اشکالات مقاله منصرف می‌شوند.

نوع خدمات :

در حال حاضر خدمات بررسی و رفع مشابهت ادبی در سطوح زیر در حال انجام است.

جدول زیر حاوی توضیحات دقیق در خصوص خدمات مختلف ماست:

  رفع مشابهت ادبی بررسی مشابهت ادبی
 

275 تومان

(هر کلمه)

120،000 تومان

(هر مقاله)

 
زمان تحویل ۲ روز کاری یک روز کاری
بررسی درصد مشابهت ادبی با نرم افزار iThenticate
کاهش درصد مشابهت تا ۱۰ درصد مجاز
بازنویسی ادبی مقاله
  محاسبه آنلاین هزینه   برای ثبت سفارش از اینجا ثبت نام نموده یا وارد شوید محاسبه آنلاین هزینه   برای ثبت سفارش ایمیل ارسال کنید

 

انتشارات بریفلندز به سبب ارتباطات گسترده با نویسندگان و مجلات بین‌المللی این نیاز را در بین نویسندگان محترم تشخیص داده و بدین منظور خدمات Paraphrase (بازنویسی ادبی) تخصصی مقالات علمی که راهکار علمی و پذیرفته شده برای رفع مشکلات Plagiarism است را ارائه می‌نماید. ، بدین صورت که یک متن توسط متخصصین انتشارات بریفلندز ابتدا مطالعه می‌شود، مفهوم آن دقیقا درک شده و سپس همان متن با بیانی دیگر ولی با مفهوم اولیه قبلی، بازنویسی می‌شود. در واقع Paraphrasing هنری است که از آن در جهت رفع مانع Plagiarism استفاده می‌شود. به این ترتیب نویسندگان هم قوانین اخلاق در نشر را رعایت می‌کنند و هم از سد Plagiarism می‌گذرند.

قوانین و مقررات :

* هزینه خدمت رفع مشابهت ادبی تا مشابهت های 50 درصد به ازای هر کلمه 275 تومان، از 51 تا 70 درصد به ازای هر کلمه 320 تومان، و از مشابهت های 71 به بالا به ازای هر کلمه 460 تومان می باشد.

* تعداد کلمات مجاز هر مقاله، جهت ثبت سفارش خدمت رفع مشابهت ادبی 1000 کلمه است و فایلی که حجمی کمتر از این مقدار داشته باشد قابل پذیرش نیست. (این مقدار برای خدمت بررسی مشابهت ادبی صدق نمی کند)

* هر مقاله ای که قبلا در جای دیگری منتشر شده باشد قابل اصلاح و پارافریز نیست.

هزینه این خدمات به ازای کلمات مقاله محاسبه و دریافت می‌شود. ما تضمین می‌کنیم که مقاله شما پس از بررسی توسط همکاران ما هرگز به دلیل مشابهت بالای متنی نیازمند بازبینی مجدد نخواهد بود.