ثبت سفارش

ویرایش نیتیو انگلیسی با پلاجیاریسم چک رایگان

نویسنده:‌ واحد خبری , واحد خبری
| February 08, 2018

درصد بالای مشابهت در مقالات علمی که از مصادیق plagiarism (پلاجیاریسم) محسوب میشود، در اغلب مقالات نویسندگان ایرانی مشاهده میشود (به دلیل ضعف در بازآفرینی محتوای انگلیسی استفاده شده از مقالات دیگر). این موضوع نویسندگان مقالات و سردبیران مجلات را با مشکلات زیادی مواجه کرده است. حساسیت این موضوع زمانی بیشتر میشود که امروزه نمایه سازها و پایگاههای اطلاعاتی معتبر دنیا نیز چک لیستهای خود را در خصوص رعایت اصول اخلاق در نشر با سخت گیری مضاعفی اعمال می‌کنند.


پیرو درخواست تعداد زیادی از دانشگاهها و مجلات علمی کشور، انتشارات کوثر بر آن شده است تا برای کمک به ارتقای سطح کیفی مقالات اعضای هیات علمی دانشگاهها و مجلات علمی کشور، برای تمامی مقالاتی که توسط واحد ادیت این انتشارات ویراستاری میشوند، خدمات پلاجیاریسم چک را به صورت رایگان ارائه نماید. همچنین کلیه خدمات ترجمه و ادیت انتشارات با تضمین صد در صد کیفیت و با ضمانت بازبینی رایگان و استرداد وجه ارائه می‌شود.

 

بی شک هر یک از پژوهشگران و دانشگاهیان کشور دغدغه بسیاری در خصوص کیفیت مقالات و مسائل اخلاقی مرتبط با مقالات دارند. لذا خواهشمند است این پیام را برای اعضای هیات علمی، دست اندرکاران مجلات در دانشگاهها و دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارسال بفرمایید تا انشاالله بتوانیم گامی هرچند کوچک در ارائه خدمات تخصصی به جامعه دانشگاهیان کشور برداریم.

علاقه مندان میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش خود به سایت articlex.ir مراجعه نمایند و یا از طریق ایمیل و تلفن زیر با ما در تماس باشند:

 

  • تلفکس: 4-88352501 داخلی , 221 و 121
  • موبایل: 09036395081
  • و آدرس ایمیل : [email protected]

 

 

 

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید: